Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.


01 Krok

Serdecznie witamy w Banku Modeli 3D! Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, zarejestruj się i załóż bezpłatne konto. Możesz to zrobić tutaj. Dzięki temu będziesz mógł kupować modele przestrzenne w naszym Banku, wystawiać na sprzedaż własne modele, oraz wystawiać zlecenia wykonania potrzebnych Tobie modeli przestrzennych na naszej Giełdzie Modeli.

02 Krok

Jeśli szukasz konkretnych modeli - przejrzyj naszą bazę danych, korzystając na przykład z Wyszukiwarki i znajdź potrzebne Ci modele 3D lub tekstury. Zakup je od razu, albo zapisz w swoim schowku. Jeśli chcesz wystawić swoje modele na sprzedaż - skorzystaj z zakładki w Panelu klienta. Jeśli chcesz zlecić wykonanie modelu innym użytkownikom Banku - zapraszamy na Giełdę Modeli. 

03 Krok

Jeśli kupujesz - uzupełnij swoje konto o potrzebną ilość kredytów i zapisz wybrane modele lub tekstury na dysku swojego komputera.  Jeśli sprzedajesz - zareklamuj wystawione przez siebie modele, zrób w swojej sygnaturce link do strony, na której je prezentujesz i chwal się nimi. Jeśli zamawiasz - śledź losy Twojego zlecenia, a gdy zostanie zrealizowane, otrzymasz maila z linkiem do strony z zamawianym modelem.

2899 modeli 3D
213 tekstur