Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADDODAWANIE OBIEKTÓW


1. Aby dodać nowy obiekt, należy najpierw zarejestrować się w Banku, zakładając bezpłatne konto użytkownika. Można to zrobić TUTAJ:

TUTAJ:


lub TUTAJ:


2. Po założeniu konta użytkownika należy przejść do swojego Panelu klienta.


3. W Panelu klienta wybieramy opcję Twoje pliki.

Można to zrobić TUTAJ:


lub TUTAJ:


4. W swoim Panelu klienta w dziale Twoje pliki znajdziesz informację o tym, ile plików dodałeś, podgląd swoich plików i przycisk, dzięki któremu będziesz mógł dodać nowy plik.


5. Klikając na ten przycisk znajdziesz się w module dodawania nowych plików. Najpierw musisz określić, jaki rodzaj pliku (model przestrzenny 3d lub teksturę) chcesz dodać.


6. Po wybraniu rodzaju obiektu PRZECZYTAJ I ZAAKCEPTUJ UMOWĘ LICENCYJNĄ. Dokument ten musisz także pobrać z naszej strony (TUTAJ), wydrukować, podpisać i odesłać pocztą na adres CAD Projekt – BankModeli3d.pl, ul. Kmieca 19A, 61-654 Poznań.


7. Dopiero po zaakceptowaniu przeczytanej licencji możesz przejść dalej, zaznaczając opcję Akceptuję licencję.

8. Po zaakceptowaniu licencji przechodzisz do bloku, w którym musisz wpisać dane dodawanego pliku. Wypełnij koniecznie wszystkie pola oznaczone gwiazdką. Pozostałe pola nie są obowiązkowe, ale ich wypełnienie może ułatwić osobie kupującej Twój obiekt decyzję.


9. Kiedy wypełnisz pola opisowe zgodnie z instrukcją, musisz określić kategorię i podkategorię, w jakiej chcesz wystawić swój obiekt na sprzedaż.


10. Teraz wgraj ze swojego komputera obraz podglądowy, w formacie jpg, w formacie kwadratu (najlepiej o wymiarach 500 x 500 pikseli).


11. Poczekaj chwilę, zanim system zapisze Twój obrazek.


12. Po chwili ujrzysz podgląd wysłanego obrazka.


13. Teraz z dysku swojego komputera, poprzez wybranie opcji Przeglądaj, wgraj obraz w formacie pliku dwg (dla modeli przestrzennych) lub jpg (dla tekstur).


14. Kliknij przycisk Zakończ, umieszczony u dołu ekranu.


15. Jeśli wszystkie operacje wykonałeś poprawnie, pojawi się odpowiedni komunikat:


16. Teraz musisz poczekać na weryfikację nadesłanej pracy. Postaramy się to zrobić jak najszybciej. Kiedy plik zostanie dodany do bazy – zostaniesz o tym powiadomiony mailem, wysłanym na adres, który podałeś przy rejestracji. Plik ukaże się również w Twoim Panelu klienta, w zakładce Twoje pliki.