Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADO bankuO nas
BankModeli3D jako idea narodził się podczas wielu rozmów pracowników i właścicieli firmy CAD Projekt K&A z ponad setką projektantów i architektów wnętrz, z którymi firma współpracowała przy wielu okazjach podczas swojej blisko dwudziestoletniej działalności.

Za pomysłem i realizacją serwisu www.bankmodeli3d.pl stoi firma CAD Projekt K&A, która zapewnia temu nietypowemu, internetowemu przedsięwzięciu miejsce na serwerze, łącza o stosownej przepustowości, obsługę administracyjną i prawną, a także odpowiedzialna jest za popularyzowanie serwisu wśród architektów i projektantów.

Do zadań firmy CAD Projekt K&A należy sfinansowanie projektu graficznego i opłata za oprogramowanie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu, czuwanie nad jego sprawnym działaniem, weryfikacja nadsyłanych prac i pośrednictwo w udostępnianiu plików, a także opłacanie serwera, łącz i pracowników niezbędnych do właściwego funkcjonowania serwisu.

Bankmodeli3d.pl to platforma dla wszystkich architektów i projektantów wnętrz. Służy użytkownikom do sprzedaży wykonanych przez nich obiektów 3D i zakupów takich obiektów, wystawionych do sprzedaży przez innych użytkowników.Korzystanie z serwisu, czyli rejestracja, zamieszczanie modeli do sprzedaży i dostęp do podglądu modeli zamieszczanych do sprzedaży przez innych użytkowników są bezpłatne.

Korzystanie z serwisu, czyli rejestracja, zamieszczanie modeli do sprzedaży i dostęp do podglądu modeli zamieszczanych do sprzedaży przez innych użytkowników są bezpłatne.