Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka




Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCAD



O bankuFAQ

Jak się zarejestrować?
Rejestracja wymaga wypełnienia formularza. ZAREJESTRUJ SIĘ

Ile to kosztuje?
Rejestracja jest BEZPŁATNA

Dlaczego serwis pobiera 40% prowizji za sprzedaż modeli i tekstur i kto ile zarabia na moim modelu?
Wysokość prowizja jest wynikiem rachunku ekonomicznego. Proszę zwrócić uwagę na kilka faktów: zakup kredytów w Banku obłożony jest podatkiem VAT w wysokości 22%, zaś maksymalny rabat przy zakupie pakietu stu kredytów wynosi 15%. Te dwie wartości z miejsca obniżają prowizję o prawie trzydzieści procent! Z tego należy opłacić serwer, osoby pracujące przy weryfikacji modeli i zarządzaniu całością, a także pokryć koszty obsługi prawnej i księgowej. Także działania promocyjno-reklamowe (np. planowana kampania w prasie branżowej czy mailing do biur projektów) finansowane będą z prowizji. Zysk Banku nie przekracza poziomu 10% obrotu. Policzyć to może każdy sam, ale uwierzcie - za sprzedaż modeli o wartości 100 kredytów użytkownik zarabia 60 złotych brutto, a Bank - niecałe 10 złotych...

Jak zamieścić swój model 3D lub teksturę?
Procedurę zamieszczania modeli i tekstur szczegółowo omawiamy TUTAJ

Wysłałem swój obiekt, ale nigdzie go nie widzę...

Każdy nadesłany do Banku obiekt wymaga weryfikacji, dopiero po jej pozytywnym przejściu zostaje zamieszczony w bazie.

Jak mogę zdobyć interesujący mnie obiekt?
Procedurę zakupu szczegółowo opisujemy TUTAJ