Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADMaksymalny rozmiar podglądu zamieszczanego pliku wynosi 500x500 pikseli i nie może być większy niż 100 KB. Plik musi mieć format *.jpg.

Maksymalny rozmiar modelu 3D, czyli pliku w formacie *.dwg, *.3ds, *blend, *.max, *.obj lub *.skp nie może przekraczać 20 MB.

Tekstury, czyli pliki z rozszerzeniem *.jpg nie mogą być większe niż 10 M.

Pliki większe będą automatycznie odrzucane przez serwer.

Użytkownik-Sprzedawca zamieszczając plik składa jednocześnie oświadczenie, iż posiada do niego pełnię praw autorskich i w przypadku zakupu swojej pracy przenosi na użytkownika-kupującego materialne prawa autorskie w części niezbędnej do korzystania z pliku.

Podstawową jednostką rozliczeniową w Banku jest jeden kredyt. Wszelkie transakcje, czyli kupno i sprzedaż obiektów, odbywają się za pośrednictwem tej jednostki rozliczeniowej. Aby uzyskać kredyty, należy je zakupić w banku. Można je również w Banku wymienić na złotówki.

Użytkownik-Kupujący ma prawo do wykorzystania pliku do potrzeb własnych lub na użytek przygotowywanych projektów.

Użytkownik-Kupujący nie ma prawa prezentować zakupionego pliku jako własny lub odsprzedawać go osobom trzecim.