Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADAby odpowiednio przygotować model do wstawienia należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych elementów.1. Dokonujemy renderingu obiektu i sprawdzamy poprzez obracanie, czy wszystkie powierzchnie są wypełnione.


2. Na koniec sprawdzamy zgodność obiektu z rysunkiem poglądowym. Sugerujemy, aby rysunek miał format kwadratowy o wymiary 500 na 500 pikseli; dzięki temu wypełnia w całości okienko podglądu przeznaczone dla niego.
           5.Przy opisie zwracamy uwagę na nazwę i słowa kluczowe, które ułatwią poszukiwanie modelu w bazie. W rubryce producent wpisujemy nazwę producenta rysowanego modelu najlepiej drukowanymi literami np. VOX, BLACK RED WITHE

3.  PUNKT WSTAWIENIA (0,0,0):

Zawsze w dolnym, lewym , tylnym narożniku rysunku (meble: komody, szafy, szafki, stoły, łóżka). Na przykład jeśli jest to szafa na nóżkach to punkt wstawienia musi być w lewym dolnym tylnym narożniku, ale tak, żeby szafa wstawiała się na podłodze i żeby nóżki były widoczne.
Istnieją jednak wyjątki od tej zasady - stoliki okrągłe mają punkt wstawienia na środku elementu na dole. Wyjątkami są także zlewy, baterie, sprzęt AGD (mikrofalówki, kuchenki itp.)

Przykłady:

Uwaga!

Dla wariantów prawych – prawy dolny narożnik.

Dla wariantów lewych – lewy dolny narożnik.


Przykłady: