Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADJeśli umiesz tworzyć modele przestrzenne i zapisywać je w formacie *.dwg, *.3ds, *.blend, *.max, *.obj lub *skp

- jeśli masz trochę wolnego czasu i chciałbyś po prostu zarobić,

- jeśli masz na swoim komputerze gotowe modele przestrzenne własnego autorstwa,

- to mamy dla Ciebie propozycję.


Oferujemy zarobki ograniczone jedynie Twoimi umiejętnościami,

- pracę w domowym zaciszu,

- stałe zlecenia z biur projektów,

- bez konieczności kontaktowania się z klientem.Najciekawszym zjawiskiem w Banku jest możliwość wielokrotnej sprzedaży każdego wystawionego przez Użytkownika-Sprzedającego modelu. Bo sprzedaży tak naprawdę nie podlega model fizycznie, lecz wyłącznie - prawa autorskie do jego użytkowania. Dlatego każdy model może kupić każdy zarejestrowany użytkownik naszego serwisu. Przypomina to trochę słynny "procent składany", uznany przez Einsteina za "największy cud matematyczny w historii".

Załóżmy, że jesteś w stanie zamieścić u nas dziesięć modeli miesięcznie, czyli jeden co trzy dni.

Załóżmy, że z około trzydziestu tysięcy biur projektów w Polsce Twój model kupi w ciągu jednego roku zaledwie co tysięczne.

Załóżmy, że średni Twój dochód z pojedynczej sprzedaży wyniesie 12 złotych.

W rezultacie da Ci to przychód... 3 600 złotych miesięcznie, przez cały rok!!!