Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCAD
unit okulistyczny

Opis

PILNE!!!

  • Zajmuje bardzo mało miejsca – tylko 1,55 m2,
  • Wysokość kolumny 170 cm,
  • Wysokość stołu 81 cm,
  • Regulacja wysokości fotela w zakresie 44 – 59 cm,


Zdjęcie podglądowe

(#215)

Cena: 5,00 zł PLN

Model: bryłowy

Format: dwg

Data wystawienia zlecenia: 2015-03-27 07:19

Oczekiwany czas na realizację: 3 dni

Zleceniodawca: dekorwnetrza

Dodane zlecenia: 1

wykupione modele: 0

Wykonano dla niego modeli:


Aktualnie pracują: