Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCAD

  

Portal 3DCAD.pl został zaprojektowany i stworzony przez inżynierów dla inżynierów,

z myślą, aby w jednym miejscu w sposób profesjonalny zebrać wszystkie informacje niezbędne w pracy współczesnego designera.

Największy serwis dla profesjonalistów tworzy grupa ekspertów i doradców.

Każdego dnia poprzez serwis 3DCAD.pl wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom oraz wyzwaniom, jakie stawia nam nauka, inżynierowie, konstruktorzy, architekci, biznesmani, inwestorzy.

Zbieramy oraz porządkujemy najnowszą wiedzę o technologii, oprogramowaniu, lokalizacji dystrybucji i dostępności najlepszego sprzętu na polskim rynku, który jest nieodzownym składnikiem wyposażenia pracowni inżyniera czy biura konstruktorskiego. 

Polecamy najlepsze rozwiązania naszym użytkownikom. Inspirujemy.

Zapraszamy do odwiedzania 3DCAD.pl

Czy jesteś projektantem czy szukasz inspiracji Vipwnetrza.pl to miejsce dla Ciebie!
To tutaj każdy projektant wnętrz może pokazać swoje realizacje!

Jeśli szukasz natomiast inspiracji to tysiące wyjątkowych galerii gotowych aranżacji i projektów najznamienitszych projektantów wnętrz z całego Świata czekają na Ciebie. 

Mało? Galerie i opisy produktów oraz VIP sklep oddajemy do dyspozycji tych, którzy kochają wyjątkowe wnętrza.

          Vipwnetrza.pl to Twoja dzienna dawka inspiracji