Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Profesjonalnie wykonany model sztućców. W zestawie łyżka duża, łyżeczka, nóż i widelec. Do pliku dołączona jest mapa bump z rączką.

Komplet sztućców (#1500)

Model: bryłowy

Format: 3ds

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 165.65 KB

Autor: pixeldesign

Słowa kluczowe:
Sztućce, widelec, łyżka, nóż, łyżeczka, do, kuchni, na, stół,

Kategoria:
elementy dekoracyjne i artykuły użytkowe / inne

Średnia ocena: 0.00 (3 oceny)Inne tego autora

(#1499)
(#1501)
(#1502)
(#1507)
(#1505)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.