Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

super minimalistyczny Design do nowoczesnego wnętrza z klasą. Biokominek przeznaczony jest do ogrzewania pomieszczeń. Drewno zastąpiono specjalnym, ekologicznym biopaliwem. Podczas palania nie wydziela się dym ani nie ma nieprzyjemnego zapachu. Podczas spalania wydziela się para wodna i niewielkie ilości dwutlenku węgla. Nie jest więc potrzebna instalacja kominowa. W biokominkach 100% energii cieplnej wykorzystywane jest w pomieszczeniu, w którym zainstalowany jest kominek. Jeden litr biopaliwa wystarcza na 3 do 6 godzin w zależności od ustawienia płomienia i zastępuje grzejnik o mocy 3000 W. Kominek, wykonany ze stali nierdzewnej, doskonale odzwierciedla przyjemny widok żywego ognia, fantastycznie dekoruje wnętrze każdego pomieszczenia, może być zawieszony na każdej ścianie i stać w różnych miejscach. Kominek w przeciągu jednej godziny może być zdemontowany i zamontowany w innym miejscu.

Biokominek (#1627)

Model:

Format:

Wymiary: 766 x 435

Rozmiar pliku: 264.27 KB

Autor: 5starsModels

Słowa kluczowe:
biokominek, bio, kominek, bio-kominek, komin, design, nowoczesny, biopaliwo,

Kategoria:
architektura / inne

Średnia ocena: 0.00 (1 ocena)Inne tego autora

(#1644)
(#1642)
(#1705)
(#1762)
(#1922)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.