Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Zestaw klasycznych mebli w stylu ludwik XV:

- sofa
- fotele
- stoliczki
- stół kawowy
- lampy
- poduszki
- jablka


Zobacz także inne moje modele wysokiej jakości klikając w nazwę autora.

Dziękuję za poświęcony czas.

Klasyczny zestaw wypoczynkowy (#1634)

Model: powierzchniowy

Format: 3ds

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 7.58 MB

Autor: 5starsModels

Słowa kluczowe:
meble, antyczne, stylowe, antyki, stare, ludwik, xv, xiv, salon, klasyczny, mebel, antyk, kolonialne, klasycystyczny, fotel, sofa, klasycystyczna, stół, kolonialny, lampa, kolonialna, antyczna, do, salonu, klasyczne, fotele, stoliczek, stolik, kawowy, kla,

Kategoria:
meble / fotel
meble / meble klasycystyczne
meble / sofa

Średnia ocena: 0.00 (2 oceny)Inne tego autora

(#1638)
(#1622)
(#1763)
(#1625)
(#1633)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.