Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Panel podłogowy Dąb Zamkowy (Castle Oak) firmy Krono Original z fugą poziomą i pionową.

Zobacz także inne moje tekstury wysokiej jakości.

Dziękuję za poświęcony czas.

Panel podłogowy Dąb Zamkowy firmy Krono Original (#1636)

Model:

Format:

Wymiary: 768 x 365

Rozmiar pliku: 296.92 KB

Autor: 5starsModels

Słowa kluczowe:
panel, podłogowy, dąb, zamkowy, dab, rustic, rustykalny, szczotkowany, podlogowy, castle, oak, podłoga, laminowana, laminat, z, drewna, krono, original, drewniana, deska, barlinecka, laminowane, panele,

Kategoria:
architektura / panele
drewno / inne

Średnia ocena: 0.00 (1 ocena)Inne tego autora

(#1922)
(#2226)
(#1633)
(#1688)
(#1642)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.