Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Zebrano - okleina naturalna.

Zobacz także inne moje tekstury wysokiej jakości.

Dziękuję za poświęcony czas.

Zebrano - okleina naturalna (#1638)

Model:

Format:

Wymiary: 410 x 480

Rozmiar pliku: 29.77 KB

Autor: 5starsModels

Słowa kluczowe:
zebrano, zebra, w, paski, fornir, modyfikowany, płyta, meblowa, plyta, okleina, naturalna, płyty, meblowe, okleiny, naturalne, mdf, laminowana, laminat, z, drewna, drewniana, laminowane,

Kategoria:
meble / drewno
drewno / inne
elementy wyposażenia wnętrz / drzwi

Średnia ocena: 0.00 (1 ocena)Inne tego autora

(#1645)
(#1705)
(#1763)
(#1439)
(#1634)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.