Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis


Projektant: Mies van der Rohe, Ludwig

Rok: 1929

Data produkcji orginału: 1965-1976

Materiały: stal nierdzewna, skóra naturalna

Wymiary: 75cm x 68cm x 83cm wys.


Klasyka designu krzesło Barcelona Chair.
Krzesło Barcelona (Barcelona Chair) zaprojektowane przez Miesa van der Rohe i jego partnerkę Lilly Reich dla niemieckiej firmy Pavilion na Barcelona World Exposition w 1929 to dziś klasyka designu. Inspiracją do stworzenia projektu krzesła Barcelona było krzesło Faraonów w kształcie X i podnóża Rzymian. Takie królewskie inspiracje, mogły skończyć się dla der Rohe tylko sukcesem.
I tak też się stało, ten model krzesła jest dziś znów bardzo popularny i poszukiwany do aranżacji wnętrz. Proste linie, szlachetna skóra i w oryginale koniecznie chromowe nóżki świetnie wyglądają w każdym wnętrzu. Zobacz jak skórzane krzesła Barcelona, mogą wyglądać we wnętrzach.

Model w pełni oteksturowany. Tekstury stworzone na podstawie zdjęć prawdziwego krzesła.


Dziękuję za poświęcony czas.

Archiwum zawiera następujące formaty tego modelu: *. MAX, *. 3DS, *. DWG
oraz użyte tekstury.
Używając tego modelu możesz być pewny co do jego jakości, jak również zadowolenia twojego klienta z twojego projektu.
Zobacz także inne modele wysokiej jakości tego użytkownika.

Krzesło Barcelona Chair (#1642)

Model: powierzchniowy

Format: 3ds

Wymiary: 75-68-83

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 479.17 KB

Autor: 5starsModels

Słowa kluczowe:
barcelona, tugendhat, chair, mies, van, der, rohe, modern, design, skórzane, krzesło, nowoczesny, fotel, klasyczny, skórzany, knoll, nowoczesne, meble, modernistyczne, wnętrza, ze, skóry,

Kategoria:
meble / fotel
meble / krzesło
meble biurowe / krzesła

Producent:
Project by

Średnia ocena: 0.00 (1 ocena)Inne tego autora

(#1762)
(#1633)
(#1643)
(#1627)
(#1704)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.