Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Toaletka z początku XX wieku. Doskonała by wstawić ją do łazienki albo do sypialni, można w nią wpuścić umywalkę np. Model jest bryłowy i z nurbsów. Wewnatrz zip pliki cinema, 3ds, dxf,tekstury, rendery, które można zmieniac w photoshopie. Mam nadzieje że model się spodoba i sięgniesz po następny mojej produkcji.

toaletka, cinema, 3ds, dxf (#1684)

Model: bryłowy

Format: 3ds

Wymiary: 101-135-54

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 1.31 MB

Autor: kocanna

Słowa kluczowe:
toaletka, sypialnia, łazienka, uroda, stół, biurko.,

Kategoria:
meble / meble klasycystyczne

Średnia ocena: 0.00 (4 oceny)Inne tego autora

(#1679)
(#1400)
(#1374)
(#2282)
(#2283)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.