Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Nowoczesna lampa stojąca. Cinema, 3ds i dxf w zipie. Długie ramie, głównie nurbsy. Pliki zawierają tylko model lampy, bez otoczenia, tekstury są podstawowe.

lampa stojąca (#1693)

Model: bryłowy

Format: 3ds

Wymiary: 160-210-35

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 1.48 MB

Autor: kocanna

Słowa kluczowe:
lampa, nóżka, stojąca, oświetlenie, światło, żarówka, stojak, salon, poczekalnia.,

Kategoria:
oświetlenie / lampa podłogowaInne tego autora

(#2284)
(#1453)
(#1372)
(#1374)
(#2285)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.