Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Zestaw kosmetyków.

Archiwum zawiera następujące formaty tego modelu: *. MAX, *. 3DS, *. DWG
oraz użyte tekstury.
Używając tego modelu możesz być pewny co do jego jakości, jak również zadowolenia twojego klienta z twojego projektu.
Zobacz także inne modele wysokiej jakości tego użytkownika.

kosmetyki (#1762)

Model: powierzchniowy

Format: 3ds

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 1.22 MB

Autor: 5starsModels

Słowa kluczowe:
kosmetyki, buteleczki, na, butelki, zestaw, kosmetyków, łazienka, do, łazienki, perfumy, odżywka, włosów, pianka, spray, dezodorant, krem, balsam, scrub, szampon, mleczko, żel, twarzy, kąpieli, spa, sklep, kosmetykami, kosmetyczny, z, hairspray, skin, car,

Kategoria:
elementy dekoracyjne i artykuły użytkowe / inne
elementy dekoracyjne i artykuły użytkowe / wazony
elementy wyposażenia wnętrz / inneInne tego autora

(#1625)
(#2056)
(#2226)
(#1634)
(#2303)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.