Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Szyna prądowa LIGHT EYE, chrom/czarny, kod producenta: 185590

Szyna prądowa LIGHT EYE (#1897)

Model: powierzchniowy

Format: dwg

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 166.67 KB

Autor: spotline

Słowa kluczowe:
Szyna, prądowa, LIGHT, EYE, chrom, czarny,

Kategoria:
oświetlenie / inne

Producent:
Spotline

Średnia ocena: 2.00 (1 ocena)Inne tego autora

(#1778)
(#1884)
(#1898)
(#1772)
(#1850)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.