Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Elewacja wykonana z blachy RHEINZINK tytan-cynk patyna pro grafit w technologii łuski kwadratowej

Elewacja w łuskę z blachy tytan-cynk RHEINZINK / układ pionowy (#1912)

Model:

Format:

Wymiary: 310x385

Rozmiar pliku: 17.19 KB

Autor: rheinzink

Słowa kluczowe:
Elewacja, blachy, rheinzink, tytan-cynk, patyna, cynk, tytan, grafit, łuska, kwadratowa,

Kategoria:
architektura / metal

Średnia ocena: 2.00 (1 ocena)Inne tego autora

(#1917)
(#1910)
(#1906)
(#2701)
(#2702)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.