Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Elegancki system szuflad i półek do zabudowy garderoby lub sklepu z ubraniami.

Archiwum zawiera następujące formaty tego modelu: *. MAX, *. 3DS, *. DWG
oraz użyte tekstury.
Używając tego modelu możesz być pewny co do jego jakości, jak również zadowolenia twojego klienta z twojego projektu.
Zobacz także inne modele wysokiej jakości tego użytkownika.

Garderoba (#1922)

Model: powierzchniowy

Format: 3ds

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 430.32 KB

Autor: 5starsModels

Słowa kluczowe:
garderoba, szafa, półki, szuflady, zabudowa, garderoby, sklep, odzieżowy, odzież, sklepu, z, ubraniami, ubrania, szafy, szuflada, szuflad, do, zabudowy,

Kategoria:
meble / garderoby
meble / szafy
meble / półkiInne tego autora

(#1638)
(#1640)
(#1636)
(#1705)
(#1762)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.