Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Element systemu People Collection włoskiego producenta PIANCA. Półka/szafka RTV, do łączenia z elementami szufladowymi People Collection.

półka rtv - PIANCA - SHAPED el. 6cm 195 (#2161)

Model: powierzchniowy

Format: dwg

Wymiary: 1950-650-400

Ilość powierzchni: 25

Rozmiar pliku: 7.45 KB

Autor: jakub

Słowa kluczowe:
szafka, półka, lakierowane, Pianca, rtv, salon, płaskie, niskie, jcad, www.jcad.pl,

Kategoria:
meble / stolik RTV
meble / półki
meble / meble inne

Producent:
PIANCAInne tego autora

(#2410)
(#2174)
(#2163)
(#2864)
(#1977)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.