Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Lustro "Koko", model w formatach .dwg i .3ds. Ponadto paczka zawiera bibliotekę .mat

Lustro Vox "Koko" (#2222)

Model: bryłowy

Format: 3ds

Wymiary: 74-91-2

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 234.11 KB

Autor: vizdesign

Słowa kluczowe:
Lustro, koko, wyposażenie, wnętrz, szkło, aranżacja,

Kategoria:
elementy dekoracyjne i artykuły użytkowe / lustro
elementy wyposażenia wnętrz / inne
meble / meble inne

Producent:
VOX

Średnia ocena: 2.00 (2 oceny)Inne tego autora

(#2342)
(#2332)
(#2684)
(#2254)
(#2434)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.