Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Archiwum zawiera również formaty .dwg, .max, .obj, .c4D, .dxf tego modelu + tekstury

Model w pełni oteksturowany. Tekstury stworzone na podstawie zdjęć prawdziwego krzesła.

Zobacz także inne moje modele wysokiej jakości klikając w nazwę autora.


Materiały: stal nierdzewna, drewno (sklejka)

Rozmiar ( wysokość / szerokość ): 81 cm / 48 cm

Wysokość siedziska: 48 cm

Szerokość siedziska: 48 cm


Pierwsze krzesło powstało w 1992 roku kiedy założyciel firmy Jorgen Mensen stworzył przedsiębiorstwo o nazwie DAN-FORM. Dziś około 85% całego asortymentu jest eksportowana do 48 krajów na świecie. Przez lata firma stała się jednym z wiodących producentów krzeseł giętych, znakomicie wpisujących się w nowoczesne wzornictwo. Składowe każdego projektu to jakość rzemiosła oraz innowacyjny projekt kryje kolekcje wymiennych nóg do dowolnie wybranego siedziska, dając tym samym swoim klientom szeroki wachlarz połączeń i kombinacji poszczególnych modeli krzeseł. Meble firmy DAN-FORM znajdą swoje miejsce zarówno w zaciszu domowym jaki i w otwartej przestrzeni lokalu użyteczności publicznej lub komercyjnej.

krzesło POINT firmy DAN-FORM wraz ze stołem (#2226)

Model: powierzchniowy

Format: 3ds

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 3.82 MB

Autor: 5starsModels

Słowa kluczowe:
krzesło, dan-form, point, chair, modern, design, drewniane, nowoczesny, stół, drewniany, nowoczesne, meble, boconcept, modernistyczne, wnętrza, ze, stali, drewna, sklejki, cinema4D,

Kategoria:
meble / krzesło

Producent:
DAN-FORMInne tego autora

(#1646)
(#1637)
(#1634)
(#1628)
(#1640)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.