Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Stylowa lampa nocna włoskiego producenta. Paczka zawiera model w formacie .dwg .3ds .obj oraz bibliotekę .mat + tekstury.

Lampa nocna Falb "Minerva" 1709 (#2227)

Model: bryłowy

Format: dwg

Wymiary: 42-24-18

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 692.98 KB

Autor: vizdesign

Słowa kluczowe:
lampa, nocna, falb, minerva, aranżacja, wyposażenie, wnętrz, dekoracja,

Kategoria:
oświetlenie / lampa stołowa/na biurko

Producent:
FALBInne tego autora

(#2683)
(#2342)
(#2230)
(#2669)
(#2677)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.