Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Lampa wisząca Caboche to głównie okazały klosz, składający się z małych, transparentnych metakrylanowych kul, dzięki którym otrzymywane są niezwykłe efekty świetlne. Wymiar od sufitu max. 2m Paczka zawiera modele w formacie .dwg .3ds .obj oraz bibliotekę .mat

Lampa wisząca Foscarini "Caboche" 50cm (#2234)

Model: bryłowy

Format: dwg

Wymiary: 50-50-80

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 1.39 MB

Autor: vizdesign

Słowa kluczowe:
lampa, wisząca, foscarini, caboche, aranżacja, dekoracja, elementy, dekoracyjne,

Kategoria:
oświetlenie / lampa sufitowa

Producent:
FOSCARINIInne tego autora

(#2228)
(#2248)
(#2259)
(#2633)
(#2434)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.