Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Modny stołek barowy firmy Calligaris, seria Fly, włoskiej firmy. Ma wygodne siedzisko, lakierowane, polipropylen, reszta to metal. Model do modyfikacji. Zip zawiera: cineme 4d, 3ds, dxf, rendery.

hoker Fly (#2284)

Model: bryłowy

Format: 3ds

Wymiary: 41-42-104

Ilość powierzchni: 1

Rozmiar pliku: 524.57 KB

Autor: kocanna

Słowa kluczowe:
hoker, stołek, stołek, barowy, siedzisko, krzesło, białe, lakier, metal, bar.,

Kategoria:
meble / krzesło

Producent:
CALLIGARISInne tego autora

(#1679)
(#1374)
(#1693)
(#2282)
(#1481)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.