Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Krzesło Ingrid, dostępne dwie wersje kolorystyczne. Model w formatach .max .obj .3ds oraz .dwg

Krzesło INGRID Jysk (#2332)

Model: bryłowy

Format: 3ds

Wymiary: 60-60-75

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 499.74 KB

Autor: vizdesign

Słowa kluczowe:
krzesło, fotel, jysk, ingrid, wyposażenie, wnętrz, meble, biurowe,

Kategoria:
meble / krzesło

Producent:
JyskInne tego autora

(#2676)
(#2432)
(#2229)
(#2230)
(#2279)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.