Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Kinkiet QUA MD1-(K) to propozycja opraw do oświetlenia dekoracyjnego ścian korytarzy, obrazów, wystaw, jak również do tworzenia akcentów świetlnych w domach, sklepach, hotelach, restauracjach i pubach.

Nowoczesny design kinkietu QUA MD1-(K) to doskonała alternatywa dla oświetlenia dekoracyjnego wnętrz. Dostępna w różnych wersjach kolorystycznych. Model w formatach .MAX .3DS .OBJ oraz .DWG

Kinkiet Chors "Qua" (#2425)

Model: bryłowy

Format: 3ds

Wymiary: 12-6-21

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 362.06 KB

Autor: vizdesign

Słowa kluczowe:
lampa, kinkiet, chors, qua, elementy, wyposażenie, wnętrz, dekoracje,

Kategoria:
oświetlenie / lampa ścienna

Producent:
CHORSInne tego autora

(#2248)
(#2227)
(#2256)
(#2678)
(#2277)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.