Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Karafka Romance wykonana jest ze szkła kryształowego. Uwagę zwraca jej wyszukany kształt - spłaszczona eliptyczna podstawa zwęża się ku górze tworząc smukłą szyję z cynowym, efektownym wykończeniem. Korek wykonany jest również z cyny. Szkło kryształowe podkreśla smak trunków, a eleganckie wzornictwo karafki sprawia, że prezentują się w niej wykwintnie. Posiada Certyfikat Jakości Wyrobu Przeznaczonego do Kontaktu z Żywnością zaświadczający, że można ją bezpiecznie używać jako zastawę stołową.

Materiał: cyna
Kolorystyka: srebrna

Karafka Romance firmy VOX (#2503)

Model: powierzchniowy

Format: 3ds

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 398.56 KB

Autor: mag

Słowa kluczowe:
karafka, ozdoba, na, stół, szkło, naczynia, dekoracja, vox, meble, vox,

Kategoria:
elementy dekoracyjne i artykuły użytkowe / wazony

Producent:
VOX

Kolekcja:
Kolekcja nakrycia stołuInne tego autora

(#2811)
(#1967)
(#2217)
(#2831)
(#1926)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.