Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

  • 3 pudełka Mizu o wymiarach;
  • I 24cm/10,5cm/9cm
  • II 28cm/14,4cm/ 13,5cm
  • III 32cm/18cm/17cm
  • Opis produktu

Pudła Mizu w prostym klasycznym kształcie prostopadłościanu wykonane z lakierowanego MDF-u w kolorze ceglastym. Uwagę zwraca złoty element dekoracyjny w miejscu zamknięcia pudeł w kształcie nawiązującym do znaków kaligrafii Dalekiego Wschodu. Występują w trzech rozmiarach. Mogą służyć do przechowywania listów, ulubionych bibelotów lub biżuterii. Będą estetycznym elementem dekoracyjnym do wnętrz w orientalnym klimacie. Idealne uzupełnienie kolekcji mebli Kokeshi.


Materiał: lakierowana płyta MDF
Kolorystyka: ceglasta

Pudełka Mizu firmy VOX (#2504)

Model: powierzchniowy

Format: 3ds

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 19.84 KB

Autor: mag

Słowa kluczowe:
pudełka, przechowanie, dekoracja, meble, VOX, vox, ozdoba,

Kategoria:
elementy dekoracyjne i artykuły użytkowe / inne
meble

Producent:
VOX

Kolekcja:
Kolekcja Pudła i organizeryInne tego autora

(#1979)
(#1758)
(#2206)
(#2287)
(#2205)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.