Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Grande to elegancki zegar ścienny w nowoczesnym stylu. Kontrastowe zestawienie czarnej kolorystyki tarczy ze srebrnymi wskazówkami i ramą charakterystyczne dla minimalizmu. Godziny i minuty zaznaczone prostymi kreskami. Tarcza za szkłem. Zegar Grande będzie efektownym dodatkiem do salonu, kuchni, pokoju młodzieżowego czy gabinetu.

Materiał: stal
Kolorystyka: czarno-srebrna

Zegar Grande firmy VOX (#2505)

Model: powierzchniowy

Format: 3ds

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 94 KB

Autor: mag

Słowa kluczowe:
zegar, dekoracja, ozdoba, Vox, meble, vox,

Kategoria:
elementy dekoracyjne i artykuły użytkowe / zegary

Producent:
VOX

Kolekcja:
Kolekcja ZegaryInne tego autora

(#1941)
(#2833)
(#1764)
(#2502)
(#1827)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.