Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Nowoczesna lampa wykonana ze szczotkowanego metalu. Oryginalne ramię lampy w kształcie łączących się rombów zbudowana jest na nożycowym mechanizmie, który można składać i rozkładać, dzięki czemu swobodnie regulujemy wysokość lampy. Podstawa prosta, kwadratowa na małych nóżkach. Maksymalna moc żarówki 9W.

Materiał: metal
Kolorystyka: srebrna

Lampa Techne (#2512)

Model: powierzchniowy

Format: 3ds

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 704.65 KB

Autor: mag

Słowa kluczowe:
Lampa, oświetlenie, światło, vox, dekoracja, ozdoba, aluminium, lampa, stojąca,

Kategoria:
oświetlenie / lampa podłogowa

Producent:
VOX

Kolekcja:
Kolekcja OświetlenieInne tego autora

(#1926)
(#2217)
(#1980)
(#2812)
(#2505)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.