Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Zgodnie z moją tradycja model w skali 1:1, powyżej jest render rzeczywisty ów modelu, a gratis dodaje plik w formacie .max dla 3ds Max 2010 lub nowszego z ustawieniami materiałów fotorealistycznych dla Vray.

Stół glamour szklany (#2612)

Model: bryłowy

Format: 3ds

Wymiary: 100-100-75

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 547.51 KB

Autor: pawelkonopi

Słowa kluczowe:
stół, stol, table, szklo, szkło, hartowane, chrom,

Kategoria:
meble / stółInne tego autora

(#2345)
(#2571)
(#2599)
(#2593)
(#2347)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.