Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Sofa Katalia od Helvetia Furniture, 3-segmentowa, realistyczne wykończenie, model składa się z 3 segmentów mozliwych do komponowania oddzielnie co daje możliwości wielu aranżacji.
Render z modelu. Format 3ds, na życzenie możliwość dostarczenia modelu w innych formatach.

Narożnik z dwoma podłokietnikami (#2781)

Model: bryłowy

Format: 3ds

Wymiary: 247-208-91

Ilość powierzchni: 170829

Rozmiar pliku: 1.46 MB

Autor: aninastudio

Słowa kluczowe:
sofa, narożnik, kanapa, meble, wypoczynkowe, Helvetia, Furniture, kanapa, modułowa, segmenty,

Kategoria:
meble

Producent:
Helvetia Furniture

Kolekcja:
KataliaInne tego autora

(#2500)
(#3265)
(#2873)
(#2974)
(#2971)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.