Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Dokładnie i wiernie wykonany model bryłowy krzesła biurowego Forte Arm. Bardzo czysta geometria. Render z modelu

KRZESŁO BIUROWE FORTE ARM (#2963)

Model: bryłowy

Format: max

Wymiary: 85-54-60

Ilość powierzchni: 11600

Rozmiar pliku: 632.37 KB

Autor: aninastudio

Słowa kluczowe:
Krzesło, biurowe, fotel, forte, armchair, chair, office, chair,

Kategoria:
meble / krzesło

Producent:
Moma Studio:Moma StudioInne tego autora

(#3283)
(#2975)
(#2764)
(#2643)
(#2602)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.