Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Krzesło biurowe FORTE ARM. Paczka zawiera model w formacie dwg, 3ds, max oraz teksturę do modelu.

Forte Arm (#3240)

Model: bryłowy

Format: max

Wymiary: 85-54-60

Ilość powierzchni: 14292

Rozmiar pliku: 8.41 MB

Autor: polzab18

Słowa kluczowe:
Forte, Arm, fotel, nowoczesny, czarny, skórzany, skórzane, skórzany, stal, stalowy, stalowe, max, dwg, 3ds, Paweł, Nowak, wystrój,

Kategoria:
meble / fotel

Producent:
Paweł NowakInne tego autora

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.