Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Model samochodu Honda Civic z rocznika 1992-1995. Bardzo szczegółowa siatka zarówno z zewnątrz jak i całe wnętrze zawiera wszystkie detale jak w prawdziwym pojeździe. Drzwi i klapa są otwierane oprócz maski. Elementy zawieszenia też są kompletne. Pliki do pobrania są z materiałami standardowymi oraz vray takimi jak widać na podglądzie.

Honda Civic 92-95 (#3285)

Model: bryłowy

Format: max

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 6.6 MB

Autor: r1arek

Słowa kluczowe:
civic, honda, civic, 5gen, civic, 92-95, civic, vti, civic, vtec,

Kategoria:
pojazdy / samochody osobowe

Producent:
r1arek:r1arek:r1arek:r1arek:r1arek:r1arek:r1arek:r1arekInne tego autora

(#2260)
(#1985)
(#1973)
(#3248)
(#1981)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.