Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Bardzo się staram, by modele były zarówno dokładne jak i oszczędne w poly. Moje prace są odwzorowaniem rzeczywistych modeli. Nie ma tu miejsca na błędy ale, w razie czego... zawsze zapisuję modele w 4-rech różnych formatach. Pozdrawiam.

Leżak Ogrodowy
formaty: 3ds, max, obj, dwg, textury

Leżak Ogrodowy (#3308)

Model: bryłowy

Format: 3ds

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 2.13 MB

Autor: tomek22krk

Słowa kluczowe:
Leżak, ogrodowy, ogród, dokładny, model,

Kategoria:
meble / meble inneInne tego autora

(#2721)
(#2912)
(#2913)
(#2563)
(#3323)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.